Prevádzkový manažér- vedúci skladových priestorov

P. T. C., spol. s r. o.

Miesto práce
Hrachová 4, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1800,- brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plánovanie, riadenie a koordinácia výrobnej haly v Bratislave
• optimalizácia výrobných procesov a postupov
• zodpovednosť za kvalitu výroby a náklady
• zodpovednosť za strojové zariadenie a údržbu
• manažovanie prevádzok v Bratislave
(vedenie zvereného tímu, jeho koordinovanie, motivovanie a hodnotenie výsledkov, nábor a výber zamestnancov vo svojom tíme)
• pravidelné školenie zamestnancov s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky
starostlivosť o zákazníkov, participovanie na aktivitách spoločnosti
• tvorba plánov, dosahovanie výsledkov, zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh určených stratégiou manažmentu spoločnosti
• riešenie úloh a odborných problémov, samostatné rozhodovanie
• pravidelný reporting konateľovi spoločnosti a priamym nariadeným o výsledkoch
• prax v manažérskej pozícii a skúsenosti v riadení tímov výhodou
• dobrá znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka výhodou
• POTREBNÁ MANUÁLNA ZRUČNOSŤ !

• ponúkame náročnú ale veľmi zaujímavú prácu v stabilnej a úspešnej malej spoločnosti
• príležitosť pre sebarozvoj
• otvorená komunikácia

Hľadáme zručného zamestnanca s ukončeným vzdelaním (stroje, náradie, drevo) alebo tomu zodpovedajúcim.
Niekoľkoročné praktické skúsenosti v technickom oddelení výroby - najlepšie drevotechnika.
Znalosti so zaobchádzaním s výrobnými strojmi.
Tímový duch a komunikatívny spôsob pracovania.
Podnikavé myslenie a spoľahlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadujeme CV aj v nemeckom jazyku !!!

Slovenská spoločnosť P.T.C. spol. s r.o. sa zaoberá nákupom a predajom drevených paliet od roku 1991.Od tej doby sme prešli veľkým vývojom a dnes máme stanovené svoje pevné pravidlá a aj miesto na slovenskom, českom aj zahraničnom trhu. Zákazníkmi našej firmy sú výrobcovia potravinárskych, priemyselných, chemických výrobkov a tiež veľkosklady a logistiky používajúce pri expedícii svojho tovaru palety.V roku 2008 sme sa stali súčasťou skupiny rakúskej spoločnosti Weiss Logistik Center, ktorá so svojimi 28 pobočkami v Strednej a Východnej Európe patrí k vedúcim dodávateľom v paletovom hospodárstve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1898486  Dátum zverejnenia: 25.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800,- brutto