1 700 - 2 500 EUR

CAD-Technik/čka, Nábytkový konštruktér/ka

P & S Interiors GmbH

Miesto práce
Nižná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou úlohou vo firme, je vytvárať výrobné výkresy a plány pre nábytok a iné drevené obrobky s prepojením na zostávajúce interierove vybavenie. Vytvárate kusovníky a staráte sa o objednávku všetkých komponentov, týkajúcich sa daného výrobku. Okrem toho existuje úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami výroby. Práce v programe Cabinet Vision, alebo CNC programovanie vo Woodwope je veľmi vítané, ba až nevyhnutné!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

€ 1.700 - € 2.500 závisí od odbornosti, skúsenosti a samostatnosti!

Absolvovali ste školu ako stolár, technik drevných materiálov, projektant CAD, alebo porovnateľné vzdelávanie, či školenie? V ideálnom prípade máte vedomosti o dizajne nábytku, alebo máte veľký záujem o oboznámenie sa s touto oblasťou. Ovládate bežné CAD programy ako AutoCAD alebo CabinetVision? Okrem toho sa vyznačujete výrazným zmyslom pre zodpovednosť, detail a kvalitu?
Ponúkame Vám prácu v priateľskom tíme, rozmanité projekty, ako aj kreatívne výzvy. Práca priamo vo výrobe v 02743 Nižná, Slovensko, ako aj v 82031 Grünwald, Nemecko. Práca z domácej kancelárie na základe nadobudnutej dôvery, pracovných skúseností a zručností v budúcnosti možná! Trinásty plat možný!

žiadosti prosím v nemeckom, alebo slovenskom jazyku na: [email protected]
Možnosť ubytovania priamo v Nižnej!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

CAD-Zeichner / Möbelkonstrukteur (m/w)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ochotný učiť sa a pracovať v kolektíve, priateľský a plný optimiznu, s radosťou a chuťou do práce!

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti výroby nábytku, dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie priania a predstavy o Vašom bývaní.
Naša firma realizuje kompletné zariadenia interiérov, či sa jedná o rodinné domy, byty alebo rôzne firemné a obchodné prevádzky a predajne.

Adresa spoločnosti

P&S Interiors Gmbh
Südliche Münchnerstr.8a
82031 Grünwald
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Porubsky
Tel.: +491721407934
E-mail: poslať životopis
ID: 3669029   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   € 1.700 - € 2.500 závisí od odbornosti, skúsenosti a samostatnosti!