CAD-Technik/čka, Nábytkový konštruktér/ka

P & S Interiors GmbH

Miesto práce
Nižná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 2 100 EUR/mesiac€ 1.300 - € 2.100 závisí od odbornosti, skúsenosti a samostatnosti!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou úlohou vo firme, je vytvárať výrobné výkresy a plány pre nábytok a iné drevené obrobky s prepojením na zostávajúce interierove vybavenie. Vytvárate kusovníky a staráte sa o objednávku všetkých komponentov, týkajúcich sa daného výrobku. Okrem toho existuje úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami výroby. Práce v programe Cabinet Vision, alebo CNC programovanie vo Woodwope je veľmi vítané, ba až nevyhnutné!

Absolvovali ste školu ako stolár, technik drevných materiálov, projektant CAD, alebo porovnateľné vzdelávanie, či školenie? V ideálnom prípade máte vedomosti o dizajne nábytku, alebo máte veľký záujem o oboznámenie sa s touto oblasťou. Ovládate bežné CAD programy ako AutoCAD alebo CabinetVision? Okrem toho sa vyznačujete výrazným zmyslom pre zodpovednosť, detail a kvalitu?
Ponúkame Vám prácu v priateľskom tíme, rozmanité projekty, ako aj kreatívne výzvy. Práca priamo vo výrobe v 02743 Nižná, Slovensko, ako aj v 82031 Grünwald, Nemecko. Práca z domácej kancelárie na základe nadobudnutej dôvery, pracovných skúseností a zručností v budúcnosti možná! Trinásty plat možný!

žiadosti prosím v nemeckom, alebo slovenskom jazyku na: [email protected]
Možnosť ubytovania priamo v Nižnej!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ochotný učiť sa a pracovať v kolektíve, priateľský a plný optimiznu, s radosťou a chuťou do práce!

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti výroby nábytku, dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie priania a predstavy o bývaní.
Naša firma realizuje kompletné zariadenia luxusných interiérov, či sa jedná o rodinné domy, byty, alebo rôzne firemné a obchodné prevádzky a predajne. Naša spoločnosť má priame zastúpenie v Nemecku www.gruenwalder-werkstaetten.de a je dlhoročným výrobným partnerom renomovanej nábytkárskej firmy www.holzrausch.de a taktiež www.jgast.com
ID: 3669029  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 100 EUR/mesiac€ 1.300 - € 2.100 závisí od odbornosti, skúsenosti a samostatnosti!