900 - 1 250 EUR

Vodič autocisterny s ADR

P R O B U G A S a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na Slovensku,
- zavážanie LPG čerpacích staníc,
- obsluha plynových a tlakových zariadení,
- dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, ADR a organizácie pracovného času v doprave,
- vedenie dokladov o jazde, bezpečnostných prestávkach a prevádzke vozidla,
- starostlivosť a údržba o zverené vozidlo

Príjemné pracovné prostredie v stabilnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- VP skup.C E
- kvalifikácia vodiča ADR
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- digitálna karta do tachografu

Spoločnosť PROBUGAS a.s. je súčasťou energetického holdingu AEN Group pôsobiaceho v oblasti obchodovania s elektrickou energiou a plynom, výroby a dodávky biopalív, distribúcie LPG, výroby elektriny a tepla z obnoviteľných zdrojov energie ako aj dodávky technologických liniek pre výrobu energetických celkov.
Spoločnosť PROBUGAS a.s. podniká v oblasti energetiky so sídlom v Bratislave, pôsobí na trhu so skvapalnenými uhľovodíkovými plynmi (LPG) vo fľašiach, zásobníkoch, spotrebičov a automobiloch v Slovenskej republike. Podrobné informácie na www.probugas.sk a www.a-en.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P R O B U G A S a.s.
Nám. 1.mája 18
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PROBUGAS a.s.
Tel.: +421903766195
E-mail: poslať životopis
ID: 3761563   Dátum zverejnenia: 12.9.2019