Brusič / м'ясорубка Vsetín od 31000Kč

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Vsetín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
190 - 250 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavedená slevárenská firma zabývající se kusovou a maloseriovou výrobou odlitku, hledá vhodného kandidáta na pozici Brusič / м'ясорубка - vhodné i pro uchazeče s praxí z Ukrajiny.

Nabízíme možnost spolupráce na HPP i IČO.

NÁPLŇ PRÁCE:

Práce s klasickou (malou) přímou a úhlovou bruskou

POŽADUJEME:

- zkušenosti s broušením (s klasickou malou přímou a úhlovou bruskou)

NABÍZÍME:

- práci ve třísměnném provozu /R-O-N/

- možnost ubytování - 5000Kč/měsíc

- možnost přesčasu

MZDOVÉ PODMÍNKY:

HPP: 190 Kč/hod netto

IČO: 250 Kč/hod

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: [email protected] případně na tel. čísle +420 603 346 698Hledáte jinou pracovní pozici? Podívejte se na nabídku přímo na naší webové stránce https://shjobs.cz/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslat životopis
ID: 4784498  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 190 Kč/hod.