Zámečník Brniště

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Brniště, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Od 250 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušené zámečníky se znalostí výkresové dokumentace.
Náplň práce:
- malosériová a zakázková výroba ocelových prvků, polotovarů a kovodělných výrobků
- strojní řezání plných materiálů a profilů, střihání plechů
- drobné soustružnické a frézařské práce.
- výroba náročných svařenců pro průmysl
- konstrukce jednoúčelových strojů, palety, bedny, svařovací přípravky apod.

Požadujeme:
- praxe v oboru alespoň 3 roky
- znalost výkresové dokumentace
- chuť pracovat, spolehlivost

Nabízíme:
- náborový příspěvek 20 000,-
- odměna za doporučení
- práce na směny (po domluvě možnost turnusu)
- ubytování zdarma / příspěvek na dopravu
- možnost práce na živnost po osobní domluvě

HPP 250KČ/ netto
OSVČ 345 Kč/ netto

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4445922  Dátum zverejnenia: 20.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 250 Kč/hod.