Svařeč TIG B

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Strakonice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 200 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné kolegy na pozici svářeč TIG. Vaši náplní práce bude bodování a dosvařování hliníku, nerezu.
Požadujeme:
- Praxe v oboru min 2 roky.
- Zkušenost se svařováním hliníku a nerezu.
- Svářeč nepotřebuje státní zkoušky - stačí zkušenosti.
- Ochotu pracovat v 3 směnném provozu
- Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- Náborovou odměnu 5000 Kč po zapracování
- Zálohy po odpracovaném týdnu
- Ubytování nebo příspěvek na dopravu
- Nástup možný ihned
- Možnost přesčasů
HPP: 200 - 220, -Kč / hod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4428892  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 200 Kč/hod.