Svářeč 135 Přibram - náborový příspěvek 5.000 Kč

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Příbram, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
230 - 300 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci na pozici svářeč. ZK nebo STN 135. Vaší náplní práce bude svařování kovových konstrukcí, částí kovových výrobků, jedná se o kusovou výrobu-každý kus je jiný. Vyrábí se např., boxy na zásilky, či části chladírenského nábytku. Tenké plechy do 2mm. Jedná se o práci na 3 směny po 8 hodinách.
Požadujeme:
-platný průkaz 135
-praxi minimálně 2 roky
-čtení z výkresové dokumentace
Nabízíme:
- náborový příspěvek 5.000 Kč
- zálohy po odpracovaném týdnu
-ubytování kousek od firmy nebo příspěvek na dopravu
-po zapracování možnost přesčasů
- odměny za doporučení

HPP až 230 Kč/hod netto
ZVL až 300 Kč/hod netto

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4306801  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 230 Kč/hod.