Svářeč kovů CO2 VM 10 000KČ náborový příspěvek

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Vysoké Mýto, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 210 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Sváření černého a ferozinkového materiálu ( plechy, profily, střechy, podvozky) na konstrukcích autobusů

Předpoklady:
Vyučení oboru nebo praxi
Povinné ZK 135
Svářecí průkaz CO2;
Výhodou znalost výkresové dokumentace
Spolehlivost
3 směnný provoz ( ve sledu ranní, noční, odpolední)
Nabízíme:
Práce ve stabilní a prosperující společnosti
Spolupráce dlouhodobého charakteru, zakázky na více let.
Náborový příspěvek 10 000Kč / po 1. měsíci k výplatě
Odpovídají platové ohodnocení
Práce na HPP
Možnost stravovaní v podniku za 40 KČ
náborový příspěvek 10 000 KČ

HPP:210KČ/hod netto ( v čistem)
OSVČ:285 KČ/hod

Možnost ubytování:
Ubytování Vám zajistíme v bytech v místě výkonu práce!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4225801  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 210 Kč/hod.