CNC karuselár v zákazkovej výrobe

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- obrábanie súčiastok, odliatkov, foriem, zvarencov,
- ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie,
- frézovanie/vŕtanie/sústruženie súčiastok rozličných tvarov na zariadení s CNC riadením,
- úprava CNC programov
- viazanie a manipulácia s bremenami pomocou mostového žeriavu.

-skúsenosti min. 2 roky s kusovou/zákazkovou výrobou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- ochotu pracovať na 2-4 zmeny, možnosť Turnusovej práce

Platové podmienky:
- Práca na živnosť 14,50 €/hod
-Možnosť práce aj na HPP

Ponúkame prácu na CNC karusely VLC 2500 (program Siemens).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4162052  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 14,5 EUR/hod.