Mechanik Kaplice

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Kaplice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
145 - 225 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy na pozici montážní dělník, Vaší náplní práce bude
- Osazování a montáž rozvaděčů – práce podle dokumentace
- Výroba a opracování kabelů

Požadujeme:
- Vzdělání v jakémkoliv technickém oboru
- Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
- Práce s nářadím

Nabízíme:
- Dlouhodobá práce ve stabilní firmě
- Práce na 2 směny (7,5 hod) – možnost přesčasů
- Měsíční prémie za vykonanou práci, docházku atd.
- Ubytování k dispozici
- Náborový příspěvek po zapracování 5000Kč

HPP 165,- / bez ubytování
HPP 145,- / s ubytováním
ŽVL 225,- / bez ubytování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4132632  Dátum zverejnenia: 23.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 145 Kč/hod.