Svářeč TIG (hliník/nerez)– Sušice

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Sušice, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
240 - 370 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svařování ocelových a hliníkových konstrukčních celků pro kolejová vozidla, konstrukce klimatizačních a vzduchotechnických zařízení pro kolejová vozidla. Svařuje se metodou TIG hliník a kombinace hliníku a nerezu nebo metodou TIG nerez

Nabízíme:
-práce na dvě směny při zaučení 8 hod a po zaučení 10 hod + možnost přesčasů
-po domluvě lze dohodnout i práce na turnusy
-propadlé certifikáty nevadí, lze obnovit

Požadujeme:
-znalost výkresové dokumentace na úrovni sestavování součástí
-práce s 3-5 mm plechy

Požadavky pro svářeče hliníku minimálně:
EN ISO 9606-2 141 P FW 23 S PF sl rozsah 1 až 6 mm
EN ISO 9606-2 141 P BW 23 S PA ss-nb rozsah 1 až 6 mm
EN ISO 9606-2 131 P FW 23 S PF ml rozsah ≥1,5 mm
EN ISO 9606-2 131 P BW 23 S PF ss-nb rozsah ≥1,5 mm

Pro svářeče nerezu minimálně:
EN ISO 9606-1 141 P FW FM5 S PF sl rozsah 1 až 6 mm
EN ISO 9606-1 141 P BW FM5 S PA ss-nb rozsah 1 až 6 mm
EN ISO 9606-1 131 P FW FM5 S PF ml rozsah ≥1,5 mm
EN ISO 9606-1 131 P BW FM5 S PF ss-nb rozsah ≥1,5 mm

Pracovní zkouška:
Probíhá vždy po dohodě ve firmě. Nejprve je nutno zaslat certifikáty a CV, aby se mohl domluvit termín zkoušky. Po absolvování zkoušky nástup po dohodě ihned.

Ubytování:
Ubytování je v centru města cca 700 m od firmy. Pokoje 2,3 lůžkové.

HPP první měsíc 260,-/hod – po měsíci 270,-/hod bez ubytování
HPP první měsíc 240,-/hod – po měsíci 250,-/hod s ubytováním
ŽVL první měsíc 350,-/hod – po měsíci 370,-/hod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Sasinkova 407/53
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: náborPP 1
Tel.: +420734242893
E-mail: poslať životopis
ID: 4063861  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 240 Kč/hod.