Pomocník s nemeckým jazykom, Nástupný Bonus 1 500€

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
16 EUR/hod.- ubytovanie zorganizované - možnosť záloh po odpracovaní 80 hodín - pravidelná a včasná splatnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na doplnenie našich tímov v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku hľadáme nemecky hovoriacich pracovníkov.
Minimálna úroveň B1.

- požadovaná manuálna zručnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- ide o rôzne druhy práce v priemysle a vo výrobe
- prax v týchto odvetviach nie je nutnosť, ale výhoda
-Nástupný Bonus 1 500€ po odpracovaní 600 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Vlastný automobil výhodou

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3972016  Dátum zverejnenia: 12.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 16 EUR/hod.