Elektromechanik

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Česká Třebová, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podnik sa zaoberá výrobou, modernizací a opravami kolejových vozidel

požadujeme:
– platná Vyhl. 50/78, paragraf 23 výhodou ( ČR paragraf 6 )
- praxe v oboru vítána
- uvítáme i šikovné absolventy elektro škol
- samostatnosť
- dobrý zdravotný stav
- jen ranní směna

Popis práce :
- Úlohou pracovníka je demontáž, čištění, opravy a montáž elektrických zařízení lokomotiv
- Převíjení rotorů a statorů elektrických točivých strojů
- Zodpovednosť za vykonanú prácu

Plat

Szčo – s ubytovaním – 280,- Kč
Možnosť práce aj na iný pracovný pomer

HPP – s ubytovaním – 215,- Kč

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3923338  Dátum zverejnenia: 12.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.