Zvárači 141-FM3, TIG do Nemecka

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Neustadt an der Donau, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
22 EUR/hod.na živnosť - od 22€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov na TIG – 141 FM3 na zváranie černého materiálu do výroby na pred výrobu potrubia.
Zváranie pre rafinériu, zváranie na rentgen

-Zváranie vysoko kvalitneho železa
-Zváranie černého materiálu různých DN (15-500), převážně hrubostěnný materiál (2,3-8,8mm)
-Zváranie prírubov, odbočiek (Tkus), kolien, ventilov, uzáverov, prípojok.
-Prax min. 3 roky v obore zvárania potrubia
-Práca vo výrobnej hale
-Prax vo zváraní pre farmáciu, chemičku, železiarne potrubia s prídavným drátom
- Zváranie 111 je výhodou nie podmienkou

Platové podmienky:
-od 22€/hod. - na živnosť
Možnosť práce aj na trvalý pracovný pomer

Dlhodobá stabilná práca
Zabezpečené a hradené ubytovanie
Možnosť turnusov
Možnosť zálohy

V prípade záujmu posielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Nemecký jazyk výhodou
Nutná prax na danej pozícii, pri nástupu se robí zváračská skúška na röntgen.
Platné certifikáty na zváranie čierneho materiálu na potrubie podľa výše uvedených podmienok.
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zručnosť
zváranie 111 je výhodou nie podmienkou

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3768354  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22 EUR/hod.na živnosť - od 22€/hod.