Brigáda pre študentov 3,00 - 4,50€ v čistom! ( Skladník/čka )

P.O.SERVICE,s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,00-4,50 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame celoročnú nočnú brigádu pre ŠTUDENTOV s trvalým pobytom v ZA, CA, KNM, BY, PB, MT a blízke okolie. Ide o nenáročnú manuálnu prácu pri triediacej linke v sklade v Strečne. Vykládka, nakládka a triedenie balíkov, práca so skenerom – skenovanie zásielok, práca pri PC – priraďovanie servisov k balíkom. Pracuje sa len v pracovné dni (víkendy, sviatky voľné) v čase od 18:00 hod do cca 04:00 hod., odpracovaný čas za deň a dni, v ktoré budete pracovať je možné nastaviť si individuálne týždeň dopredu. Mzda je odstupňovaná v závislosti od počtu odpracovaných hodín za mesiac a to nasledovne:
• do 30 hod./mes. → 3,00€
• 30 - 60 hod./mes. → 3,40€
• 60 - 90 hod./mes. → 3,60€
• 90 - 120 hod./mes. → 3,80€
• 120 - 150 hod./mes. → 4,20€
• 150 a viac → 4,50€
Nástup ihneď.

Nové a čisté priestory, mladý kolektív, možnosť plánovania smien a dní individuálne podľa rozvrhu.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať,
dobrý zdravotný stav,
dochvíľnosť,
zodpovednosť.

Spoločnosť P.O.SERVICE,s.r.o. je subcontractorom pre kuriérsku spoločnosť SPS, s. r. o. - UPS

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

P. O. SERVICE, s. r. o.
Sládkovičova 1232/29
02401 Kysucké Nové Mesto 1

Kontakt

ID: 3057872   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,00-4,50 €/hod