Brigáda pre študentov 3,00 - 5,00€ v čistom! ( Skladník/čka )

P.O.SERVICE,s.r.o.

Miesto práce
SNP 809 (priemyselný park), Strečno, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,00-5,00 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame celoročnú nočnú brigádu pre ŠTUDENTOV s trvalým pobytom v ZA, CA, KNM, BY, PB, MT a blízke okolie. Ide o nenáročnú manuálnu prácu pri triediacej linke v sklade v Strečne. Vykládka, nakládka a triedenie balíkov, práca so skenerom – skenovanie zásielok, práca pri PC – priraďovanie servisov k balíkom. Pracuje sa len v pracovné dni (víkendy, sviatky voľné) v čase od 18:00 hod do cca 04:00 hod., odpracovaný čas za deň a dni, v ktoré budete pracovať je možné nastaviť si individuálne týždeň dopredu. Mzda je odstupňovaná v závislosti od počtu odpracovaných hodín za mesiac a to nasledovne:
• do 30 hod./mes. → 3,00€/hod.
• 30 - 70 hod./mes. → 3,50€/hod.
• 70 - 110 hod./mes. → 4,00€/hod.
• 110 - 150 hod./mes. → 4,50€/hod.
• 150 hod. a viac → 5,00€/hod..
Nástup 1. 4. 2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Chuť pracovať,
dobrý zdravotný stav,
dochvíľnosť,
zodpovednosť.

Spoločnosť P.O.SERVICE,s.r.o. je subcontractorom pre kuriérsku spoločnosť SPS, s. r. o. - UPS depo Tvrdošín.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2242984  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00-5,00 €/hod