Operátor výroby pri výrobe elektriny, tepla a plynu

P M, s.r.o.

Miesto práce
Jelšava
Termín nástupu
ihneď
4,98 EUR/hod.Základnú mzdu dopĺňajú príplatky a pravidelné mesačné odmeny. Priemerná mesačná mzda sa na danej pozícií po skúšobnej dobe pohybuje v rozmedzí 1 300 - 1 400 € mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nastavovať výrobné zariadenia pri výrobe bioplynu, elektriny a tepla a pri výrobe hnojív

- vykonávať údržbu podľa plánu (šnekové dopravníky a čerpadlá, miešacia technika tekutých substrátov a hydraulické systémy)
- kontrolovať biologický proces pomocou analyzátora a monitorovacích zariadení prostredníctvom PC
- manipulácia so vstupnými surovinami prostredníctvom kĺbového nakladača a plnenie zásobovacích kontajnerov

- údržba a monitoring teplovodnej vykurovacej sústavy a sústavy chladiacich veží

- monitoring a nastavovanie kompresorov na stláčanie vzduchu, výrobu kyslíka a stláčanie bioplynu

- administratívne práce v rozsahu vedenia prevádzkových denníkov

- možnosť ubytovania,
- možnosť pracovať na turnusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním bioplynových staníc.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4791082  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,98 EUR/hod.