Čašník/čašníčka, Barman/barmanka

P & M ROYAL s.r.o.

Miesto práce
Hotel Plejsy, Cintorínska, Krompachy
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850,00 + odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo osobne

bezplatné ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo a gastronómia

Počet rokov praxe

1

Neváhaj a staň sa súčasťou nášho teamu, v Hoteli Plejsy***, SPA & Fun Resort!
ID: 3590544  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850,00 + odmena