Zmenový majster

P M R, s.r.o.

Miesto práce
Čsl. armády 3/10223, okres Martin
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia a riadenie výrobného procesu pracovnej zmeny
- kontrola vyťaženosti strojov podľa množstva zadaných zákaziek
- kontrola činnosti pracovníkov podľa platných pracovných postupov
- riadenie, hodnotenie a zmeny zaradenia pracovníkov
- kontrola kvality produktov a dodržiavanie metrologického poriadku
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, PO a poriadku na pracovisku
- práca v dvojzmennej prevádzke

- pôsobenie v stabilnej spoločnosti
- možnosť rozvoja profesionálnych zručností
- štvrťročné odmeny
- motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii a dosahovaným výsledkom
- školenia v rámci pracovnej pozície
- stabilný tímový kolektív

Informácie o výberovom konaní

požadujeme štruktúrovaný CV a motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenského zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť v oblasti ISO 9001:2016, ISO 14001:2016
- skúsenosti v riadení zamestnancov
- schopnosť riadiť ľudí, rozhodovať, riadiť priority
- organizačné schopnosti
- zodpovednosť, dôslednosť, komunikatívnosť

Spoločnosť PMR s.r.o. bola založená v roku 1999 s predmetom činnosti v oblasti delenia a ohýbania hutného materiálu. V roku 2017 sa rozsah činnosti rozšíril o výrobu zváraných konštrukcií s následným mechanickým opracovaním. Dnes je spoločnosť modernou výrobnou firmou so stabilným kmeňom zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3008891  Dátum zverejnenia: 10.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou