Advokátsky koncipient / Advokát

P M LEGAL s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.07.2023
Od 1 000 EUR/mesiacV prípade advokáta 1 500 EUR / mesiac + hodinová odmena. Finálna mzda bude stanovená v závislosti od odbornosti, skúseností a seniority uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• právne poradenstvo v oblasti pracovného práva, príprava pracovnoprávnych dokumentov,
• účasť na súdnych pojednávaniach, vedenie sporovej agendy,
• právne poradenstvo v oblasti obchodného práva, korporátna agenda, komunikácia s Obchodným registrom Slovenskej republiky, elektronické podania,
• IT právo, licenčné zmluvy, ochrana osobných údajov,
• agenda vo vzťahu k registru partnerov verejného sektora, príprava podkladov,
• posudzovanie a vypracovávanie právnych dokumentov – analýza a revízia obchodných zmlúv, príprava súdnych podaní, právnych stanovísk, právnych analýz,
• vykonávanie iných úloh podľa pokynov vedúceho advokáta.

• spolupráca na zaujímavých projektoch,
• priestor na sebarealizáciu a profesijný rozvoj,
• predpoklad dlhodobej spolupráce,
• práca v mladom kolektíve, priateľská atmosféra.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku spolu so žiadosťou nám pošlite na e-mailovú adresu:
[email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Osobné údaje budeme spracúvať za účelom realizácie výberového konania na danú pracovnú pozíciu na právnom základe podľa článku 6 ods. 1 písm. b) GDPR (predzmluvné vzťahy) – spracúvanie je nevyhnutné, aby sa na základe žiadosti dotknutej osoby vykonali opatrenia pred uzatvorením zmluvy. Ak účel ich spracúvania skončil alebo je splnená niektorá z podmienok podľa čl. 17 GDPR, Vaše osobné údaje bude bezpečne vymazané, prípadne skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosť v oblasti pracovného, obchodného a občianskeho práva,
• plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou,
• spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci,
• samostatnosť, analytické myslenie,
• disciplína, aktívny prístup k práci,
• komunikatívnosť a orientácia na klienta,
• pokročilá znalosť práce s Microsoft Word a Excel,
• vedenie motorového vozidla.

Advokátska kancelária poskytuje právne služby so zameraním sa predovšetkým na obchodné právo, pracovné právo, zmluvné právo, právo cenných papierov, ochranu osobných údajov a IT právo. Zahraničným a aj domácim klientom poskytujeme korporátne poradenstvo pri dennej prevádzke podniku a fungovaní pracovnoprávnych procesov.
ID: 4155654  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac