5 EUR/hod.

Asistent na oddelenie logistiky

P Automobil Import s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
DOHODOU
Celková mzda (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne spracovávanie dokumentov súvisiacich s prípravou a tlačou technickej dokumentácie vozidiel: Osvedčení o Evidencii vozidiel (technický preukaz) a Certifikátov konformity vozidiel ( COC).
Príprava, tlač, scanovanie, technickej dokumentácie a jej následné archivovanie.
Spravovanie databázy stornovaných dokumentov.
Párovanie technickej dokumentácie (OE &COC) s faktúrami vozidiel.
Práca s internými databázami, importy a exporty dát medzi logistickými systémami

Daršekové poukážky (odovzdávané na konci kalendárneho roka)
Teamebuildingové akcie, vianočný večierok

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačová gramotnosť nevyhnutná, užívateľ MS Office
Chuť pracovať v príjemnom kolektíve
Príležitosť naučiť sa niečo z oblasti logistiky, z pohľadu importéra vozidiel.

Spoločnosť P Automobil Import s.r.o., patriaca do skupiny Emil Frey je importérom vozidiel značky Peugeot na Slovensko, spoločnosť C Automobil Import s.r.o. je importérom vozidiel značky Citroen a DS na Slovensko. Skupina pôsobí výlučne v oblasti automotive viac ako 90 rokov a svoje aktivity od 90 rokov rozšírila aj do krajín strednej Európy. V rámci aktivít skupiny na Slovensku bol spustený v roku 2017 projekt, sklad náhradných dielov v logistickom parku P3 pri Lozorne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P Automobil Import, s.r.o.
Prievozská ulica 4/C
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kováčová
E-mail: poslať životopis
ID: 3644987   Dátum zverejnenia: 15.4.2019