Samostatný účtovník pre importéra Peugeot

P Automobil Import s.r.o.

Miesto práce
Prievozská ulica 4/C, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie odberateľských faktúr
• príprava platobných kampaní
• účtovanie zamestnaneckých výdavkov (služobné cesty, a.i.)
• účtovanie miezd
• zakladanie nových kmeňových záznamov (master data)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý

• zmysel pre organizáciu, detail a time management
• skúsenosti s prácou na účtovnej pozícii sú podmienkou
• vedomosti a skúsenosti z oblasti daní sú vítané

Spoločnosť P Automobil Import, patriaca do skupiny Emil Frey je importérom vozidiel Peugeot, Citroen a DS na Slovensko. Skupina pôsobí výlučne v oblasti automotive viac ako 90 rokov a svoje aktivity od 90 rokov rozšírila aj do krajín strednej Európy. V rámci aktivít skupiny na Slovensku bol spustený v roku 2017 projekt, sklad náhradných dielov v logistickom parku P3 pri Lozorne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P Automobil Import, s.r.o.
Prievozská ulica 4/C
821 09 Bratislava
ID: 3200002   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou