Reagujte bez životopisu

Skladový manipulant v Senci na 2 zmeny

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,95 - 9,46 EUR/hod.Mzda od 4,40€/hod V ČISTOM! + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné manipulačné práce v sklade
-Práca so skenerom a počítačom
-príprava tovaru na expedíciu
- balenie, etiketovanie tovaru, triedenie tovaru..
Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného
Nástup utorok - práca na 2 zmeny (ranná, poobedná)

Poskytujeme týždenné zálohy
Doprava na trase Nitra- Cabaj- Čápor- Močenok - Trnovec nad Váhom- Šaľa- Galanta - Sládkovičovo - Sereď- Senec ZABEZPEČENÁ ZDARMA!
Mzda od 5,95€/hod brutto (4,40€/hod v čistom) + príplatky ( 7,35€/hod brutto nočná + ďalšie príplatky)
Priateľský kolektív
Výplata mesačne, vždy na čas!
Vhodné pre mužov aj ženy

V prípade záujmu je potrebné zaslať svoj životopis s fotografiou na mail [email protected] .
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

V prípade reakcie bez zaslania životopisu Vás poprosím v texte mailu uviesť aspoň základné informácie ako napr. - dátum narodenia, bydlisko, najvyššie dosiahnuté vzdelanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistický sklad s bielou a čiernou technikou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Precíznosť

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3895427  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,95 EUR/hod.