Reagujte bez životopisu

Vodič retraku v Senci s dopravou alebo ubytovaním

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
3.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
8,78 EUR/hod.Mzda 6,50€/hod netto (v čistom)!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaskladňovanie/vyskladňovanie skladu
Vodič retraku s bočným sedením v logistickom sklade v Senci
Práca na dve - 8 hodinové zmeny (ranná, poobedná)
Požadujeme skúsenosti na tejto pozícii.
Ak náhodou preukaz nevlastníte, vieme pomôcť s jeho vybavením.

Týždenné výplatyy
Doprava na trase Vráble- Zlaté Moravce - Nitra- Cabaj- Močenok- Trnovec nad Váhom- Šaľa-Galanta-Sereď - Senec zabezpečená zdarma
Poskytujeme ubytovanie
Pomoc pri vybavení preukazu na obsluhu VZV
Mzda 6,50€/hod v čistom!

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis s Vašou fotkou na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistický sklad s bielou a čiernou technikou v Senci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, flexibilita

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3756408  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8,78 EUR/hod.