Vodič retraku v Senci s ubytovaním / alebo s odvozom NR,SA,GA a Sereď

P.A.MAMUT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
23.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijmeme vodiča na magnetický zakladač do logistického skladu v Senci s praxou
- potrebný preukaz skupiny W2 na 5 ton - vieme predĺžiť v prípade skončenia platnosti
- práca je na dve zmeny 6-14:30 a 13:30-22:00

- odvoz / dovoz do práce ZDARMA na trase NR, SA, GA a Sereď
- poskytujeme ubytovanie s dotáciou
- nástupný bonus : 30€
- poskytujeme týždenné zálohy

Možnosti pracovného pomeru:
- živnosť - 6,50€
- pracovná zmluva 5,50€/hod netto

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Internetový obchod pôsobiaci v Česku, od roku 2004 na Slovensku a od roku 2014 aj v ďalších krajinách Európskej únie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- trestná bezúhonnosť
- prax na retraku (magnetický zakladač W2 na 5ton)
- ochota a chuť pracovať

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Špitálska 4
949 01 Nitra
ID: 3447370   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050