Vieš jazdiť na retraku ? Poď pracovať k nám - Ponúkame ubytovanie.

P.A.MAMUT, s.r.o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na magnetický zakladač do logistického skladu v Senci.
Požadujeme skúsenosti na tejto pozícii.
Je potrebné mať preukaz skupiny W1 . Ak Vám nahodou preukaz prepadol vieme Vám ho predĺžiť.

Poskytujeme odvoz dovoz do práce z ubytovne ZDARMA.
Poskytujeme odvoz - dovoz do práce z miest Nitra, Močenok, Trnovec nad Váhom, Šala, Sereď, Galanta , Senec.
Ubytovanie poskytujeme s dotáciou.
Nástupný bonus : 30€ ak prinesies aj kamarata bonus sa ti zdvojnasobi.
Poskytujeme týždenné zálohy
Práca na dve zmeny
Dlhodobá práca s istotou.
Plat od 5,0 - 7€
Možnosť pracovať na živnosť - 6,50/netto

V prípade,že Vás naša ponuka zaujala. Prosím posielajte svoj životopis na email recepcia@recru.sk, alebo volajte na tel.číslo 0948 690 190

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Internetový obchod pôsobiaci v Česku, od roku 2004 na Slovensku a od roku 2014 aj v ďalších krajinách Európskej únie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz výhodou

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.a.Mamut s.r.o
Špitálska 4
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marieta Guťanová
Tel.: +421948690190
E-mail: poslať životopis
ID: 3447293   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200/brutto