SBS pracovník (pracovník bezpečnostnej služby) - Nitra, Trnava, Bratislava a Lučenec !

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,20€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujú sa spravidla 12 hodinovky ( prípadne viac )
Zabezpečovanie ochrany majetku alebo osôb.
Monitorovanie kamerového a bezpečnostného systému
Vykonávanie pravidelných obchôdzok
Kontrolovanie a zabraňovanie nepovoleným vstupom a vstupom s nepovolenými predmetmi
Dodržiavanie pokynov nadriadeného pracovníka bezpečnostnej služby
Jedná sa väčšinou o nákupné centrá PLUS administratívna budova v BA
Všetky platové podmienky vám vysvetlím telefonicky.

Bonusy za hodiny
Príspevok na stravu
Pokiaľ nevlastníte preukaz odbornej spôsobilosti, vieme vám pomôcť si ho vybaviť - či predĺžiť
Kariérny postup

Informácie o výberovom konaní

Práca je na Dohodu alebo na TPP !!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Firma je slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať
Zodpovednosť
Flexibilita

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lenka Balíková
Špitálska 4 - agentúra Mamut
949 01 Nira

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Balíková
Tel.: +421948680600
E-mail: poslať životopis
ID: 3364040   Dátum zverejnenia: 22.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,20€/hod