Hľadáme retrakárov do Maďarska ! Maďarský jazyk podmienkou ! Prax nutná!

P.A.MAMUT, s.r.o.

Maďarsko, Nitriansky kraj, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme retrakárov do Maďarska, do firmy, ktorá sa zaoberá preskladňovaním pneumatík. Maďarský jazyk je podmienkou !

Odvoz do práce zabezpečený ZDARMA do Maďarska
Pracuje sa pondelok - piatok ( týždenné zmeny) ( víkendy voľné odvoz domov z Maďarska ZDARMA domov !
- Ubytovanie ZDARMA - hradené firmou
- sú poskytované diety
- Poskytujeme týždenné zálohy.

V prípade záujmu prosím , volajte na tel.číslo 0948 690 190, alebo posielajte svoj životopis na mail recepcia @recru.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Firma sa zaoberá preskladňovaním pneumatík.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme čistý register trestou , čo je podmienkou. !
Ostatné mestá sú uvedené z dôvodu ubytovania !
- požadujeme prax !!!
- platný preukaz !

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.a.Mamut s.r.o
Špitálska 4
94901 Nitra
ID: 3357831   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500/brutto