Prijmeme vodiča nízkozdvižného vozíka (NZV)! Do skladu v Senci ! Ubytovanie zabezpečené

P.A.MAMUT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4€ hodina netto na pracovnú zmluvu // 5,50€ netto /hodina na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce je Senec - ubytovanie priamo v Senci alebo ZDARMA odvoz/dovoz zabezpečený na trase NR, SA, GA a Sereď

- práca na nízkozdvižnom vozíku (NZV)
- naskladňovanie, vyskladňovanie čiernej a bielej techniky
- práca aj so skenerom
- práca v logistických skladoch

- práca na 8 alebo 12 hodinové zmeny

- pomôžeme Vám s vybavením / predĺžením platnosti preukazu
- poskytujeme týždenné zálohy
- poskytujeme ubytovanie s dotáciou
- možnosť kariérneho rastu
- plat od 4€/hod v čistom + príplatok 30% za nočnú zmenu
- možnosť pracovať aj na živnosť od 5,50€/hod v čistom
- v prípade vlastnej dopravy poskytujeme príspevok

Zabezpečujeme dopravu zdarma na trase Nitra, Šaľa, Galanta a Sereď
Poskytujeme ubytovanie s dotáciou
V prípade záujmu nám zašlite životopis

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistické sklady s čiernou a bielou technikou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota pracovať na zmeny (aj nočné- s príplatkom 30%)
- trestná bezúhonnosť
- prax na nízkozdvižnom vozíku

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Špitálska 4
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Štefančíková
Tel.: +421905101815
E-mail: poslať životopis
ID: 3255397   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4€ hodina netto na pracovnú zmluvu // 5,50€ netto /hodina na živnosť