Prijmeme vodiča nízkozdvižného vozíka (NZV) !Do Senca !

P.A.MAMUT, s.r.o.

Senec, Sereď, Nitra, Šaľa, Galanta, Nitriansky kraj, Bratislava, okres Senec, okres Galanta, okres Nitra, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na nízkozdvižnom vozíku (NZV)
- naskladňovanie, vyskladňovanie čiernej a bielej techniky
- práca aj so skenerom
- práca v logistických skladoch
- vhodné aj pre šikovné ženy
- práca na zmeny

- pomôžeme Vám s vybavením / predĺžením platnosti preukazu
- poskytujeme týždenné zálohy
- odvoz a dovoz z práce zabezpečujeme zdarma z Nitry, Šale, Galanty, Serede a okolitých dedín
- v prípade vlastnej dopravy poskytujeme príspevok na dopravu
-poskytujeme ubytovanie s dotáciou
- možnosť kariérneho rastu
- plat od 4€/hod v čistom
- možnosť pracovať aj na živnosť

Informácie o výberovom konaní

- ostatné kraje sú uvedené z dôvodu možnosti ubytovania
- v prípade záujmu nám pošlite Váš životopis alebo nás kontaktujte telefonicky na uvedenom čísle

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

- sklady s čiernou a bielou technikou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- ochota pracovať na zmeny
- trestná bezúhonnosť

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3244111  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950