Hľadáme mužov a ženy do skladov v Senci (logistik)

P.A.MAMUT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
750 v cistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na manipulačné a pomocné práce do logistických skladov v Senci. Náplň práce pomocné a manipulačné práce, príprava tovaru na expedíciu, balenie tovaru.

Týždenné zálohy
Odvoz dovoz zabezpečený z Nitra, Cabaj, Močenok, Hájske, Dolná Streda, Vlčkovce, Senec.
- NItra, Trnovec nad Váhom, Šala, Galanta, Šintava, Sereď, Senec.
- poskytujeme ubytovanie priamo v Senci s dotáciou.
- Odvoz a dovoz do práce priamo z ubytovne ZDARMA!
- Ponuka dlhodobej práce!

Informácie o výberovom konaní

Ostatné kraje sú uvedené z dôvodu ubytovania!
Ostatné kraje sú uvedené z dôvodu odvozu a dovozu do práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sklad s čiernou a bielou technikou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci
- dochvíľnosť
- chuť učiť sa nové veci

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.a.Mamut s.r.o
Špitálska 4
94901 Nitra
ID: 3181628   Dátum zverejnenia: 23.10.2017