Vodič NZV - Práca v Senci - aj s ubytovaním , alebo odvozom

P.A.MAMUT, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
950 brutto. Možnosť zvýšenia platu po zaučení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru.
Pracovník vykonáva manuálnu prácu s použitím technických zariadení NZV/VZV.
Pracovník pracuje aj so skenerom, pohybuje sa po skladových priestoroch samostatne.
- prax na pozícii NZV nutná !
- preukaz výhoda, ak ho nevlastníte, pomôžeme Vám s jeho vybavením

- ubytovanie s dotáciou
- odvoz a dovoz do práce z ubytovne do práce je ZDARMA na každú zmenu.
- týždenné zálohy až do výšky 100 eur
- výplata mesačne vždy na čas
- poskytujeme aj odvoz a dovoz do práce na trase Nitra - Senec a okolité mestá a dediny . Odvoz z ostatných miest po dohode s koordinátorom
- plat 4,20/netto
- pravidelná a stabilná práca na 1 zmenu
Prácu poskytujeme v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá naskladňovaním a vyskladňovaním čiernej a bielej techniky.
- nástupný bonus 50€ + odporučte nám kamaráta a nástupný bonus 50€ sa zdvojnásobí (po nastúpení ďalšieho vodiča NZV)

Ostatné miesta sú uvedené z dôvodu poskytnutia ubytovania ktore poskytujeme s dotáciou.
Vaše životopisy zasielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, prípadne volajte na uvedené tel.číslo.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistický sklad s čiernou a bielou technikou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz výhodou.
Nástup ihneď.

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.a.Mamut s.r.o
Špitálska 4
94901 Nitra
ID: 3147839   Dátum zverejnenia: 27.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 brutto. Možnosť zvýšenia platu po zaučení.