SUBWAY® City Arena Trnava hľadá šikovných kolegov (sandwiche artist)

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STAŇ SA ČLENOM TEAMU najväčšej sieti reštaurácii s rýchlym občerstvením SUBWAY®.

Reštaurácia SUBWAY® CITY ARENA TRNAVA hľadá šikovných kolegov do svojho teamu.

Ponúkame prácu v skvelom a dynamickom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu. Pridaj sa k nám a sám uvidíš, že SUBWAY® nie sú len sendviče, ale aj zábava a kopa veselých ľudí pod jednou strechou.

Náplň práce
Sandwich Artist pozostáva z komunikácie so zákazníkmi, prípravy rozmanitých sendvičov z kvalitných a čerstvých surovín, práce s peniazmi a pokladňou, zodpovednosti za čistotu a poriadok v reštaurácii, preberanie a kontrola tovaru.

Pridaj sa k nám a zistíš, že práca v SUBWAY® ti prinesie nové skúsenosti a skvelé zážitky!

Iné výhody
- práca v jednej z najdynamickejšie rastúcich spoločností na svete (viac ako 43.000 reštaurácií na svete)
- mladý, dynamický a priateľský kolektív
- flexibilný pracovný čas
- dobrá nálada vo veselom teame
- bezplatné poskytnutie uniformy
- možnosť kariérneho a osobného rastu
- teambuildingy
- zamestnanecké zľavy a bonusy

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis najlepšie s fotkou na doleuvedený email

[email protected] , 0910930167

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Značka SUBWAY® je najväčším franchisingovým reťazcom na svete predávajúcim sendviče s viac ako 43 000 reštauráciami. Všetky sendviče sa vyrábajú z kvalitných a čerstvých surovín pripravovaných priamo v predajni. Prvá reštaurácia bola otvorená v roku 1965, čo znamená, že SUBWAY® ponúka viac ako 48 rokov skúseností v tejto oblasti. Tento fakt, spolu so skvelým tímom prináša úplne nový rozmer v oblasti rýchleho občerstvenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky na zamestnanca:

- Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
- Pozícia vhodná pre absolventa, študenta VŠ
- Znalosti: anglický jazyk mierne pokročilý
- Druh pracovného pomeru: skrátený pracovný pomer, na dohodu (brigáda)

Čo očakávame
- nezáleží na vzdelaní a pracovných skúsenostiach, dôležité je ukázať schopnosti a výsledky
- spoľahlivosť a profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť a výborný zákaznícky servis
- zmysel pre čistotu a tímovú prácu
- odvahu, všetko potrebné vás naučíme
- zodpovednosť a samostatnosť
- lojálnosť
- dodržiavanie štandardov daných spoločnosťou

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2877111  Dátum zverejnenia: 31.8.2017