SBS pracovník

P.A.MAMUT, s.r.o.

Bratislava, okres Senec, okres Martin, okres Žilina, okres Piešťany, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovník strážnej služby v obchodných reťazcoch, administratívnych budovách, objektoch, priemyselných objektoch
- miesto výkonu práce: Nitra, Bratislava, Trnava, Senec, Žilina, Lučenec
- ochrana a bezpečnosť majetku klienta
- práca s počítačom , kamerovým systémom
- pochôdzková činnosť po objekte
- práca na zmeny / denné aj nočné
- vykonávanie fyzickej kontroly
- riadenie sa pokynmi nadriadeného
- mzda: 2,70 - 2,90€/hod netto

- možnosť pracovať aj na skrátený úväzok a na dohodu o vykonaní práce
- potrebný preukaz typu S, ak ho nemáte, pomôžeme Vám ho vybaviť
- poradenstvo pri prípadných exekúciách
- možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
- možnosť nadčasov
- poskytovanie záloh po odpracovaní týždňa

V prípade záujmu zasielajte Vaše životopisy na uvedený mail.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Silná medzinárodná a stabilná spoločnosť pre zabezpečovanie ochrany a bezpečnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Trestná bezúhonnosť
- Čistý odpis registra trestov
- Preukaz odbornej spôsobilosti typu S
- Zdravotná spôsobilosť

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2255421  Dátum zverejnenia: 2.1.2018