Можливість для людей з України

Бухгалтер касир

OZZYLOGIK, s.r.o.

Miesto práce
Na Pažiti 1903/9, Svätý Jur
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

У зв'язку з розширенням нашого офісу в Словаччині, ми шукаємо Бухгалтера касира із досвідом від 1 року, який має високий рівень самоорганізації та бажання неперервного розвитку.

Зона відповідальності:
- Ведення банківських/касових операцій в 1С
- Прийом та видача коштів
- Складання фінансової звітності
- Виконання інших фінансових обов'язків

Вимоги та навички:
- Закінчена вища освіта (облік та аудит, фінанси, економічна)
- Досвід роботи з зазначеним функціоналом на посаді бухгалтера касира або суміжній від 1 року
- Навички роботи в 1С та Google Workspace
- Рівень словацької мови від В1

Умови роботи:
- Повний робочий день та гнучкий графік, пн-пт (8:00 - 17:00 або 9:00 - 18:00)
- Широкі можливості кар'єрного росту та навчання
- Щорічний перегляд заробітної плати та результативності
- Безкоштовні обіди, кава, чай, свіжі фрукти та інші смаколики
- Повністю оплачувані лікарняні, відпустка, страхування та інші соціальні вигоди відповідно до законодавства Словаччини.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Vietnamský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Ozzylogik Group is a product company specializing in telecommunications. For over 20 years, we have been developing high-tech measuring hardware and software data processing complexes.

With a team of over 200 highly motivated and skilled specialists, we are dedicated to achieving results. Our work environment is characterized by mutual assistance, respect, responsibility, and an individual approach to each employee.
ID: 4779782  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac