Vedúci predajne OZETA PROMENADA Nitra

OZETA s.r.o.

Miesto práce
PROMENADA NITRA, Napervillská, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 100 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy 1100€ + mesačné prémie (ktoré nemajú obmedzenú hornú hranicu). Mzda je uvedená bez príplatkov za prácu v sobotu, nedeľu a finančného príspevku na stravovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi výzvy a hľadáte zamestnávateľa s pridanou hodnotou? Chcete milovať produkt, ktorý predávate a veriť v jeho kvalitu? Chcete pracovať pre jednu z najvýznamnejších slovenských značiek? Staňte sa hrdým členom nášho pracovného tímu OZETA práve teraz!

Vašou hlavnou náplňou bude:

- aktívne vedenie zverenej predajne a menšieho kolektívu kolegov

- predajný servis, ktorý zahŕňa komplexný styling zákazníkov, ku ktorému budete rovnako viesť svojich kolegov

- zodpovednosť za visual merchandising predajne

- prevádzková starostlivosť o tovar: príjem, dopĺňanie, prezentácia

- práca s registračnou pokladňou- zodpovednosť za všeobecný chod a starostlivosť o predajňu

- spolupráca s regionálnym manažérom

Ponúkame Vám možnosť získať kvalitnú pracovnú skúsenosť pre stabilnú značku, ktorá tvorí progresívny svetový design vyrobený na vlastných linkách na Slovensku. Z benefitov vyberáme:

- variabilná výška mesačnej odmeny, ktorú môžete získať po splnení stanovenej výšky obratu

- neustály prístup k množstvu školení pre Váš pracovný rozvoj

- veľké sezónne školenia priamo od tvorcov našich kolekcíí

- motivačné súťaže

- exkluzívna zamestnanecká zľava viac ako 50% na nákup tovaru OZETA- príplatok za prácu v sobotu a v nedeľu

- finančný príspevok zamestnávateľa na stravovanie vo výške 4,40€ za zmenu (v čistom)

- mesačný príspevok na "pitný režim" (káva, minerálka, čaj)

- práca rozdelená na dlhý a krátky týždeň

- reprezentatívna elegantná uniforma ušitá špeciálne pre zamestnancov v dielňach OZETA

Vašu žiadosť s uvedením pracovnej pozície o ktorú máte záujem a životopis s kontaktnými údajmi, prosíme zasielať e-mailom.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ďalej kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v obore sú výhodou

Počet rokov praxe

3

Do tímu hľadáme zodpovedného vedúceho/vedúcu predajne s pozitívnou energiou a motivujúcim prístupom, ktorý/á má chuť sa neustále vzdelávať a napredovať v svojej práci.
Práca je vhodná najmä pre ambicióznych milovníkov módy a kvality slovenského produktu.

Už viac ako 80 rokov spájame tradície a inovácie s cieľom dosahovania čo najvyššej kvality produktu. V našich dámskych a pánskych kolekciách sa zrkadlia dlhoročné skúsenosti s jedinečným rukopisom našich talentovaných krajčírskych majstrov a spolupráca s poprednými európskymi dodávateľmi materiálov.
Naše produkty šijeme v Topoľčanoch. Sme fanúšikmi poctivej domácej remeselnej práce a záleží nám na tom, aby sme vytvárali pracovné miesta a zdravé pracovné prostredie pre šikovné ruky na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788544  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac