Visual merchandiser / Vizualista predajní OZETA

OZETA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmesačné prémie /po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie a udržiavanie jednotného vizuálu siete, atraktívnych výkladov a originálnych priestorov predajní OZETA.
Koordinácia a kooperácia pri otváraní nových prevádzok.
Tématické a časové zmeny výkladov a prezentácie tovaru na predajni.
Sledovanie módnych trendov a Vizual Marchendisingu u módnych značiek (pánskej módy) v zahraničí.
Spolupráca s riaditeľmi nákupu a výrobným oddelením pri finalizácii kolekcie.
Aktívna komunikácia a spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti: regionálny manažér, marketing, nákup.
Poskytovanie spätnej väzby predajniam a hodnotenie kvality.

Ponúkame možnosť získať zaujímavú a kvalitnú pracovnú skúsenosť pre stabilnú značku s históriou, s kolegami ktorí robia všetko preto, aby ju osviežili a pritom stále zachovali jej výnimočný odkaz.

Každému uchádzačovi ďakujeme za záujem a zaslaný životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor.
Osobné pohovory sa budú konať v Bratislave, termíny budú dohodnuté s kandidátmi individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme kolegu s hlbokým citom pre módu a túžbou aktívne sa podieľať na rozvoji slovenskej značky pánskej módy.
Po absolvovaní zaškolenia a ukončení skúšobnej doby bude novému kolegovi pridelené služobné motorové vozidlo. Kandidát by mal byť preto aktívny vodič s praxou a ochotou cestovať v rámci SR.

Už viac ako 80 rokov spájame tradície a inovácie s cieľom dosahovania čo najvyššej kvality produktu. V našich dámskych a pánskych kolekciách sa zrkadlia dlhoročné skúsenosti s jedinečným rukopisom našich talentovaných krajčírskych majstrov a spolupráca s poprednými európskymi dodávateľmi materiálov.
Naše produkty šijeme v Topoľčanoch. Sme fanúšikmi poctivej domácej remeselnej práce a záleží nám na tom, aby sme vytvárali pracovné miesta a zdravé pracovné prostredie pre šikovné ruky na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3852597  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac