Finančný manažér/ka

OZ Vagus

Miesto práce
Račianska 78, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie podvojného účtovníctva
- Spracovanie ročných uzávierok a daňového priznania
- Spracovanie DPH
- Personálna agenda
- Mzdová agenda
- Kontakt so zdravotnými poisťovňami a so sociálnou poisťovňou
- Komunikácia s finančnou správou
- Fakturácia
- Finančné manažovanie našich projektov, rozpočtovanie, reportovanie darcom, donorom
- Prehľad o celkových financiách združenia

- Vzdelávanie v rôznych oblastiach týkajúcich sa nie len náplne práce
- Priateľský kolektív
- Partnerský prístup
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Práca v rozvíjajúcej sa organizácii
- Možný osobnostný rozvoj
- Priestor pre kreativitu
- Možnosť požičať si vozidlo na súkromné účely
- Pravidelná supervízia, porady a lektorovaný teambuilding
- Pravidelné mesačné "Firemné raňajky" a mini teambuildingy celého tímu
- Možnosť využiť cauching
- V prípade potreby možnosť práce aj z domu

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich projektov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.

Prosíme Vás o zaslanie životopisu a motivačného listu na adresu - [email protected] .
Následne Vás pozveme na osobný pohovor k nám do kancelárie a po dôslednom zvážení si všetkých uchádzačov Vám dáme odpoveď na otázku či sme prijali práve Vás :)
Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s účtovníctvom v treťom sektore
- skúsenosť s finančným manažmentom neziskových organizácií
- znalosť programu OMEGA - výhodou
- samostatnosť
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- zmysel pre detail
- chuť učiť sa nové veci

Občianske združenie Vagus od svojho vzniku v roku 2011 prináša profesionálny inovatívny prístup práce s ľuďmi bez domova a vďaka úsiliu realizačného tímu sa mu podarilo vytvoriť a udržať množstvo nezastupiteľných projektov a aktivít zameraných na boj s extrémnou mestskou chudobou.
Riešenie problematiky straty domova nemá na Slovensku dostatočné zastúpenie a aktivity OZ Vagus sú dôležitým prínosom pre pozitívne zmeny v našej spoločnosti, ktoré často suplujú povinnosti štátnych a komunálnych subjektov.
Každý rok svojej existencie prinieslo OZ Vagus nový pilotný projekt, ktorý je súčasťou dlhodobej vízie odbornej a zároveň ľudskej pomoci ľuďom bez domova (Streetwork s ľuďmi bez domova, DOMEC - denné nízkoprahové a integračné centrum, kaviareň DOBRE&DOBRÉ). Projekty OZ Vagus sú rešpektované odborníkmi, verejnosťou a oceňované na medzinárodnej úrovni (napr. ERSTE Foundation Award for Social Integration).
Okrem priamej pomoci ľuďom bez domova OZ Vagus pracuje aj na úrovni pozitívnej zmeny verejnej mienky prostredníctvom viacerých kampaní a aktivít ako napr. Noc Vonku, Mesiac bez domova (spoluorganizátor), výstavy, komunitná práca a pod.
Dôležitou súčasťou práce združenia je aj aktivita v oblasti legislatívnych zmien týkajúcich sa ľudí bez domova na Slovensku. Pripomienkovanie zákonov, tvorba nových legislatívnych návrhov, lobing a presadzovanie spoločných cieľov založených na potrebách ľudí bez domova sú aktívnou súčasťou práce OZ Vagus v tejto oblasti (dlhodobá spolupráca s Advokátmi Pro Bono, ombudsmankou, členstvá v mnohých pracovných skupinách a pod.).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OZ Vagus
Račianska 78
83102 Bratislava
ID: 3347629   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000