Čašník/čka - Barman/ka v kaviarni Dobre&Dobré

OZ Vagus

Miesto práce
Nedbalová 13, 811 01, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Výplata sa tvorí na základe odpracovaných hodín - 1 hod./3,67€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kaviareň DOBRE&DOBRÉ v Starej tržnici dýcha starobratislavskou atmosférou a vonia vynikajúcou kávou.
Našou snahou je aby sa u nás zákazník cítil ako doma. Aby bolo v každom ohľade oňho dobre postarané a aby mal vždy čo piť a jesť. K nášmu zákazníkovi sa správame ako k nášmu priateľovi, sme k nemu úctivý a priateľský. Snažíme sa preňho spraviť všetko čo je v našich silách vždy s úsmevom na tvári, aby odchádzal spokojný a vrátil sa k nám aj nabudúce.
Preto je najdôležitejšou časťou vašej budúcej práce, vaše vystupovanie a komunikácia so zákazníkom.

- Príprava nealkoholických, alkoholických nápojov, kávy, jedla.
- Obsluhovanie zákazníkov
- Práca s pokladňou
- Upratovanie priestorov kaviarne a skladu
- Príprava a obsluha na súkromných akciách

Veľkou zamestnaneckou výhodou v tomto pracovnom odvetví, sú osemhodinové zmeny, ktoré si môžete zapísať podľa vlastného výberu.
Práca v rôznorodom a príjemnom kolektíve.
Preferujeme ľudský a férový prístup na oboch stranách.
Možnosť prispievať svojimi nápadmi do chodu kaviarne.
Zamestnanecké zľavy.
Možnosť pracovať v jedinečnom projekte.

Informácie o výberovom konaní

Ako zväčša býva zvykom, prosíme vás o zaslanie
životopisu s podobizňou a pár neformálnych slov v podobe motivačného listu, ktoré nám môžete posielať na info@dobredobre.sk
Zavoláme Vám, pozveme Vás na osobný pohovor a potom Vás necháme predviesť svoje schopnosti za barom aj s táckou :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pôžitkára, ktorému káva vonia,
milovníka báboviek a dobrého vína,
priateľa ľudí a dobrej hudby,
čo sa vie zvŕtať za barom,
i s táckou s krehkým nákladom,
a s cudzincom si porozumie s prehľadom.
Šikovného kolegu či kolegyňu,
čo v práci hľadá aj náplň inú.

Hľadáme príjemného, flexibilného a pracovitého kolegu, pre ktorého bude práca aj koníčkom.

Občianske združenie Vagus od svojho vzniku v roku 2011 prináša profesionálny inovatívny prístup práce s ľuďmi bez domova a vďaka úsiliu realizačného tímu sa mu podarilo vytvoriť a udržať množstvo nezastupiteľných projektov a aktivít zameraných na boj s extrémnou mestskou chudobou.
Riešenie problematiky straty domova nemá na Slovensku dostatočné zastúpenie a aktivity OZ Vagus sú dôležitým prínosom pre pozitívne zmeny v našej spoločnosti, ktoré často suplujú povinnosti štátnych a komunálnych subjektov.
Každý rok svojej existencie prinieslo OZ Vagus nový pilotný projekt, ktorý je súčasťou dlhodobej vízie odbornej a zároveň ľudskej pomoci ľuďom bez domova (Streetwork s ľuďmi bez domova, DOMEC - denné nízkoprahové a integračné centrum, kaviareň DOBRE&DOBRÉ). Projekty OZ Vagus sú rešpektované odborníkmi, verejnosťou a oceňované na medzinárodnej úrovni (napr. ERSTE Foundation Award for Social Integration).
Okrem priamej pomoci ľuďom bez domova OZ Vagus pracuje aj na úrovni pozitívnej zmeny verejnej mienky prostredníctvom viacerých kampaní a aktivít ako napr. Noc Vonku, Mesiac bez domova (spoluorganizátor), výstavy, komunitná práca a pod.
Dôležitou súčasťou práce združenia je aj aktivita v oblasti legislatívnych zmien týkajúcich sa ľudí bez domova na Slovensku. Pripomienkovanie zákonov, tvorba nových legislatívnych návrhov, lobing a presadzovanie spoločných cieľov založených na potrebách ľudí bez domova sú aktívnou súčasťou práce OZ Vagus v tejto oblasti (dlhodobá spolupráca s Advokátmi Pro Bono, ombudsmankou, členstvá v mnohých pracovných skupinách a pod.).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OZ Vagus
Račianska 78
83102 Bratislava
ID: 3106257   Dátum zverejnenia: 10.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Výplata sa tvorí na základe odpracovaných hodín - 1 hod./3,67€.