Asistent/ka v OZ VAGUS

OZ VAGUS

Miesto práce
Račianska 78, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
450

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v teréne aj v kancelárii
- zabezpečenie plynulého chodu kancelárie (objednávanie kancelárskych potrieb, upratovanie, nákup a pod.)
- podávanie žiadostí na úrady
- vybavovanie poštových zásielok
- starostlivosť o služobné autá - výmena pneumatík, servis, údržba
- materiálové zásobovanie jednotlivých projektov združenia
- prevoz materiálu a vybavenia na externé akcie
- práca s PC
- operatívne úlohy

- práca v priateľskom kolektíve
- organizovanie vlastného pracovného času
- možnosť používať firemný PC a mobil na súkromné účely
- možnosť zapožičania si služobného auta
- možnosť kariérneho rozvoja
- možnosť vzdelávania
- firemné akcie - spoločné aktivity s kolegami
- priestor pre otvorenú komunikáciu

Informácie o výberovom konaní

Prosíme Vás o zaslanie:
- životopisu
- fotografie
- motivačného listu - prečo sa Vám páči naša ponuka a prečo chcete pracovať práve pre naše občianske združenie

Ako bude prebiehať výberové konanie:
1. Zo zaslaných životopisov vyberieme najvhodnejších uchádzačov.
2. Ktorých následne pozveme na osobný pohovor.
3. Na základe všetkých dostupných informácií vyberieme nového kolegu/kolegyňu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme kolegu/kolegyňu pre ktorého bude práca aj koníčkom
- aktívny šofér (osobné auto aj dodávka)
- znalosť Bratislavy výhodou
- technicky a manuálne zručný/ná
- precíznosť v plnení úloh
- znalosť práce s PC
- komunikatívnosť
- efektivita a flexibilita
- samostatnosť
- systematickosť
- fyzicky náročná práca - prenášanie ťažkých vecí (pneumatiky, kávovar, stoly a pod.)

Poslaním občianskeho združenia Vagus je prispievať svojou činnosťou k zvyšovaniu a stabilizácii kvality života ľudí bez domova, podieľať sa na tvorbe koncepčných prístupov k cieľovej skupine a vytvárať nové štandardy v práci s ľuďmi bez domova.
DOMEC - nízkoprahové denné a integračné centrum pre ľudí bez domova bolo otvorené v priebehu decembra 2013 v centre Bratislavy na Mýtnej ulici č. 33. Realizácia tohto projektu je jedným z prelomových riešení v systéme služieb pre ľudí bez domova na území Bratislavy. Práve prepojením nášho prvého projektu STREETWORK (terénna sociálna práca), DOMEC a kaviarne DOBRE&DOBRÉ sa nám podarilo vybudovať príklad dobrej praxe riešenia problematiky ľudí bez domova v Bratislave.

Projekt DOMEC je jedným z kľúčových projektov zameraných na riešenie situácie ľudí bez domova. Približne 4 000 ľudí bez domova na území mesta Bratislava nemá počas dňa možnosť nájsť skoro žiadnu formu odbornej pomoci. Často je ich jedinou možnosťou pretrpieť ďalší deň bez strechy nad hlavou. Väčšina z nich nemá osobné doklady a prišli teda aj možnosť zamestnať sa, majú podlomené zdravie, trpia hladom a mnohí prišli o pocit vlastnej hodnoty. Tieto a mnohé iné problémy odstraňuje náš projekt DOMEC . Ľudia bez domova dostanú možnosť stráviť svoj deň zmysluplne. Našou hlavnou myšlienkou je vrátiť ľuďom bez domova odhodlanie, sebadôveru a energiu pre riešenie svojej situácie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OZ VAGUS
Račianska 78
83102 Bratislava
ID: 2661612   Dátum zverejnenia: 23.8.2017