Lekár (špecialista v odbore pediatria)

OZ Svetielko nádeje

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
4 012,5 EUR/mesiacZákladná mzda je uvedená v prípade plného pracovného úväzku. Zvýhodnené odmeňovanie je v prípade úväzku 0,8 – 1,00, pri nižšom úväzku ekvivalent od 2.970,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v domácom prostredí pacienta, administratívne zázemie - Tajovského 55, Banská Bystrica.

• Poskytuje v spolupráci s kolegami paliatívnu starostlivosť pacientom v starostlivosti detského mobilného hospicu – zabezpečuje diagnostiku a terapiu symptómov a komplikácií základného ochorenia i sprevádzajúcich ochorení, v duchu súčasných poznatkov paliatívnej medicíny a doporučených všeobecných štandardov kvality a bezpečnosti liečebných a ošetrovateľských postupov
• V prípade potreby konzultuje so špecialistami (onkológ, psychiater, kardiológ, urológ, neurológ)
• Zabezpečuje pravidelné návštevy u pacientov v starostlivosti, zúčastňuje sa podľa potreby pohotovostných výjazdov pri náhlej zmene stavu pacientov v starostlivosti a príslužieb
• Vypracováva návrhy na prijatie do starostlivosti detského mobilného hospicu a posudzuje eventuálne ukončenie starostlivosti
• Vedie dokumentáciu o stave pacientov, ich liečbe a starostlivosti

doplnkové dôchodkové sporenie
náborový bonus
vernostný bonus
multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v odbore pediatria

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aktívny vodič

pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Občianske združenie SVETIELKO NÁDEJE vzniklo v roku 2002. Zabezpečujeme starostlivosť o deti a mladých ľudí s onkologickým alebo iným život limitujúcim ochorením so zreteľom na celú rodinu. Svoje služby poskytujeme deťom a ich rodinám od prvého dňa hospitalizácie, počas liečby, ale aj po uzdravení.
V prípade neúspešnej liečby zabezpečujeme deťom a rodinám starostlivosť odborného tímu z detského mobilného hospicu. Vzdelávame verejnosť, aby ľudia dokázali citlivo vnímať situáciu týchto detí a rodín a vytvárali pre nich prostredie porozumenia, prijatia a pomoci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4362930  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 012,5 EUR/mesiac