Sociálna pracovníčka

Senior klub STUDIENKA, o. z.

Miesto práce
Studienka 345, Studienka
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiacČistá mzda 900-1150€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Znalosť zákona 448/2008 Z.z..

- Vedenie evidencie žiadateľov o umiestnenie v zariadení.
- Spolupráca pri prijímaní nových klientov a ich sprevádzanie v adaptačnom procese.
- Komplexné vedenie spisov klientov (zodpovednosť za IP plány klientov).
- Základné sociálne poradenstvo a sociálna rehabilitácia.
- Príprava, realizácia spoločenských akcií pre klientov.
- Aktívna spolupráca s inštruktorkou sociálnej rehabilitácie a inštruktorkou rozvoja pracovných zručností.
- Aktívna spolupráca s ostatnými úsekmi zariadenia.
- Projektová činnosť.

- Príjemné pracovné prostredie.
- Možnosť nadštandardného ubytovania zdarma.
- Výborná domáca strava zdarma (i nad povinný rámec).
- Platené nadčasy.
- Príspevok zamestnávateľa na DDS (3.pilier).
- Možnosť príspevku na dopravu.
- Stabilita. Istota. Serióznosť.

Viac o podmienkach, možnostiach, výhodách, odmenách a benefitoch osobne.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Vodičský preukaz

B

- Komunikačné zručnosti, empatia.
- Nekonfliktná, ľudská, pracovitá osobnosť.
- Znalosť slovenského jazyka.
- Samostatnosť, ale i schopnosť tímovej spolupráce
(interdisciplinárny tím).
- Zodpovednosť, dôslednosť.

Znalosť niektorého zo sociálnych elektronických systémov a prax v zariadení sociálnych služieb výhodou.

Senior klub Studienka je občianske združenie, ktoré prevádzkuje špecializované zariadenie sociálnej starostlivosti, v obci Studienka. Zariadenie má kapacitu 44 lôžok a poskytuje komplexnú starostlivosť klientom, prevažne s demenciou pri Alzheimerovej chorobe. Medzi naše výhody patrí dobré meno, výborný kolektív, výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4320602  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac