700 - 1 200 EUR

Rehabilitačný pracovník/fyzioterapeut/masér

OZ Senior klub Studienka

Miesto práce
Studienka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná rehabilitačná starostlivosť o seniorov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Výška mzdy/odmeny - podľa typu úväzku (700-1200€).

Všetky podmienky pracovného pomeru / spolupráce budú dohodnuté pri osobnom stretnutí.

Strava nad rámec zdarma.
Možnosť príspevku na dopravu.
Možnosť flexibilného pracovného času.
Možnosť ubytovania.

Po zaslaní životopisu budeme uchádzača / uchádzačku kontaktovať a spoločne si dohodneme termín stretnutia v našom zariadení, pri ktorom sa uchádzač / uchádzačka "nadýcha atmosféry" v prevádzke a následne si pri rozhovore dáme odpovede na vzájomné otázky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie prislúchajúce inzerovanej pozícii.

Prax v odbornej starostlivosti o seniorov výhodou.

Sme zariadenie poskytujúce komplexnú starostlivosť klientom, seniorom. Kapacita zariadenia je do 40 klientov. Medzi naše výhody patrí výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Senior klub Studienka, o.z.
Studienka 345
908 75 Studienka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marian Urban
Tel.: +421918969708
E-mail: poslať životopis
ID: 3649078   Dátum zverejnenia: 22.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Výška mzdy/odmeny - podľa typu úväzku (700-1200€).