Sestra / zdravotnícky asistent

Senior klub STUDIENKA, o. z.

Miesto práce
Studienka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Časový rozsah a objem pracovného pomeru je možné dohodnúť individuálne. Ošetrovateľská starostlivosť o klientov zariadenia. Spolupráca s lekármi a ADOS. Vedenie príslušnej dokumentácie klientov.

Pohodové pracovné podmienky, výborný kolektív. Možnosť kontinuálneho vzdelávania v odbore.  Skvelá domáca strava nad povinný rámec zdarma. Platené nadčasy. Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier. Možnosť príspevku na dopravu. Po dohode zdarma ubytovanie s vysokým štandardom,   v blízkosti zariadenia. Viac o výhodách, odmenách a benefitoch osobne.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás e-mailom, poslaním životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť a ľudskosť.
Schopnosť tímovej práce a spolupráce.

Senior klub Studienka je občianske združenie, ktoré prevádzkuje špecializované zariadenie sociálnej starostlivosti, v obci Studienka. Zariadenie má kapacitu 44 lôžok a poskytuje komplexnú starostlivosť klientom, prevažne s demenciou pri Alzheimerovej chorobe. Medzi naše výhody patrí dobré meno, výborný kolektív, výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3417401  Dátum zverejnenia: 20.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac