Hlavná sestra, sestra

OZ Senior klub Studienka

Miesto práce
Studienka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podľa pozície a dohody pri osobnom stretnutí.

- zodpovednosť za odbornú ošetrovateľskú činnosť
- vykonávať odbornú ošetrovateľskú činnosť
- schopnosť viesť odborne tím
- viesť príslušnú dokumentáciu
- spolupracovať so spolupracujúcimi lekármi a ADOS
- komunikovať s rodinami klientov o zdravotnom stave
- komunikovať s nadriadeným
- zúčastňovať sa porád
- objednávať vyšetrenia a zastrešovať výjazdy s klientami na vyšetrenia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200€ + odmeny, ... podľa pozície

- služobný notebook a mobilný telefón
- kvalitné stravovanie priamo v zariadení
- možnosť kontinuálneho vzdelávania v odbore, spolufinancovaného zamestnávateľom,
pri dohode a dlhodobejšom zotrvaní na pracovnej pozícii po jeho absolvovaní
- možnosť príspevku na dopravu, resp. pohonné hmoty
- možnosť dotovaných dovolenkových pobytov zamestnávateľom

Ponúkame veľmi zaujímavé zamestnanie, s množstvom benefitov, v malebnej dedinke Studienka na Záhorí, neďaleko Malaciek.

Čiastočný nástup je potrebný ešte v tomto mesiaci, z dôvodu postupného odovzdania agendy.
Odporúčaný spôsob prevzatia agendy je dva krát do týždňa (november a december), ale je to vecou dohody (profesné skúsenosti a pod.).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Vodičský preukaz

B

- lojálnosť, zodpovednosť, ľudskosť
- proaktívny prístup k práci
- manažérske schopnosti
- schopnosť tímovej práce a spolupráce
- ukončené štúdium MPH výhodou, nie však podmienkou
- skúsenosti s Alzheimerovou chorobou výhodou, nie
však podmienkou.

Senior klub Studienka je občianske združenie, ktoré prevádzkuje špecializované zariadenie v obci Studienka. Zariadenie je menšieho typu, s kapacitou 39 klientov a poskytuje komplexnú starostlivosť klientom, prevažne s Alzheimerovou chorobou. Medzi naše výhody patrí výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Senior klub Studienka, o.z.
Studienka 345
908 75 Studienka
ID: 3417401   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ + odmeny, ... podľa pozície