Hlavná sestra v zariadení sociálnych služieb

OZ Senior klub Studienka

Miesto práce
Studienka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018 alebo dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200€ + možné osobné ohodnotenie a odmeny podľa výkonu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- schopnosť viesť odborne tím
- vykonávať odbornú ošetrovateľskú činnosť
- viesť príslušnú dokumentáciu

- v prípade potreby aj pomoc pri zriadení a garantovaní ADOS pre naše zariadenie a okolie

- mobilný telefón
- kvalitné stravovanie priamo v zariadení, v hodnote 120€
- možnosť bezodplatného ubytovania v blízkosti zariadenia, v hodnote 300€
- možnosť kontinuálneho vzdelávania v odbore, financovaného zamestnávateľom, pri
dohode dlhodobejšom zotrvaní na pracovnej pozícii po jeho absolvovaní
- možnosť príspevku na dopravu, resp. pohonné hmoty, v hodnote 100€
- možnosť služobného motorového vozidla
- možnosť dotovaných dovolenkových pobytov zamestnávateľom

Ponúkame veľmi zaujímavé zamestnanie, s množstvom benefitov, v malebnej dedinke Studienka na Záhorí, neďaleko Malaciek.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Vodičský preukaz

B

- lojálnosť, zodpovednosť,
- proaktívny prístup k práci
- manažérske schopnosti
- schopnosť tímovej práce a spolupráce
- ukončené štúdium MPH výhodou
- ukončené, resp. prebiehajúce špecializačné štúdium
komunitného ošetrovateľstva výhodou

Sme zariadenie poskytujúce komplexnú starostlivosť klientom s Alzheimerovou chorobou, s kapacitou do 40 klientov. Medzi naše výhody patrí výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup personálu.
Naše zariadenie má dušu...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Senior klub Studienka
345
90875 Studienka
ID: 3417401   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ + možné osobné ohodnotenie a odmeny podľa výkonu práce