Kuchár/ka

OZ Senior klub Studienka

Miesto práce
Studienka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
770€/850€ + príplatky za sviatky, soboty, nedele + odmeny, nadčasy, benefity a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál klientom v Zariadení sociálnych služieb v obci Studienka.

Výborný kolektív. Masáže zdarma. Vernostné kúpeľné pobyty.
Nadčasy platené.

Informácie o výberovom konaní

Sme zariadenie rodinného typu, s priateľskými vzťahmi.
Jedlá, ktoré varíme, sú také aké si ľudia varia doma - domáca kuchyňa.
Práca je vhodná tak pre vyučeného kuchára/kuchárku ako i pre pani, ktorá vie variť domácu kuchyňu vo väčších množstvách. Možnosť pracovať na hlavný pracovný pomer alebo si dohodnúť inú formu pracovného pomeru, napr. 1/2 úväzok, v tom prípade treba 2 kuchárky/kuchárov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, serióznosť, ľudskosť, profesionalita.

Sme zariadenie poskytujúce komplexnú starostlivosť klientom s Alzheimerovou chorobou, s kapacitou do 40 klientov. Medzi naše výhody patrí výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.
Naše zariadenie má dušu...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Senior klub Studienka, o.z.
Studienka 345
908 75 Studienka

Kontakt

ID: 2889736   Dátum zverejnenia: 12.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   770€/850€ + príplatky za sviatky, soboty, nedele + odmeny, nadčasy, benefity a pod.