Opatrovateľ/ka

OZ Senior klub Studienka

Miesto práce
Studienka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 900 EUR/mesiacČistá mzda je od 750€-850€ + odmeny a benefity. Viac informácií pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o seniorov v Zariadení sociálnych služieb,
s trojzmennou prevádzkou, v obci Studienka (na Záhorí).

Výborný kolektív a atmosféra na pracovisku.
Strava zdarma.
Platené nadčasy.
Možnosť príspevku na dopravu.
DDS (3.piliér)
Ubytovanie
Stabilita, istota.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo osobne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ľudský, trpezlivý, chápavý a zodpovedný prístup ku klientom, k práci, priateľský prístup ku kolegom.

Senior klub Studienka je občianske združenie, ktoré prevádzkuje špecializované zariadenie v obci Studienka. Zariadenie je menšieho typu, s kapacitou 44 klientov a poskytuje komplexnú starostlivosť klientom, prevažne s demenciou pri Alzheimerovej chorobe. Medzi naše výhody patrí výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2661345  Dátum zverejnenia: 14.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac