Reagujte bez životopisu

Ekonomický manažér

OZ "Partnerstvo pre MAS Dolný Liptov"

Miesto práce
Mostová, Ružomberok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- súčinnosť pri príprave a zmene výziev na predkladanie žiadostí o príspevok,
- príjem a registrácia žiadostí o príspevok,
- výkon formálnej kontroly prijatých žiadostí o príspevok,
- príjem a vedenie evidencie prijatých žiadostí o platbu užívateľmi,
- výkon základnej finančnej kontroly a administratívnej finančnej kontroly žiadosti o platbu užívateľa,
- sledovanie a kontrola stavu vybavenia žiadosti o platbu užívateľa,
- úhradu finančného príspevku užívateľovi,
- poskytovanie odbornej súčinnosti projektovému manažérovi pri plnení jeho úloh.
- vypracovanie žiadosti o platbu na riadiace orgány,

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a písomností:
- písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
- fotokópia dokladu o vzdelaní
- Europass, resp. profesijný štruktúrovaný životopis

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor alebo iný

- ovládanie práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook)
- znalosť ITMS2014+ výhodou
- samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
- certifikáty a osvedčenia z oblasti projektového alebo finančného riadenia výhodou

OZ "Partnerstvo pre MAS Dolný Liptov" je miestnou akčnou skupinou fungujúcou v zmysle prístupu LEADER, ktorej prioritou je regionálny rozvoj územia dolný Liptov a s tým spojené vyhlasovanie výziev pre verejný a súkromný sektor na území dolného Liptova, vyhodnocovanie výziev a žiadostí a pod. Okrem toho, že naše úsilie a prácu investujeme najmä do procesov súvisiacich s vedením agendy okolo výziev a prijímateľov, sami sa zapájame do rôznych projektov spolupráce (s ČR a Poľskom) a organizujeme rôzne animačné podujatia na propagáciu výsledkov práce, ktorú robíme (jarmoky, podujatia pre deti a pod.)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4355477  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac