Fyzioterapeut

OZ Napreduj

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
September 2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatná rehabilitačná práca a vykonávanie odborných činností vo fyzioterapii
- Poskytovanie poradenstva klientom a ich rodinám
- Navrhovanie liečebného programu
- Zaškoľovanie rodiča na prácu s dieťaťom v domácom prostredí
- Tímová spolupráca
- Pozitívny vzťah k práci s deťmi

- Práca na plný úväzok
- Moderné pracovisko
- Prevádzka s malým počtom zamestnancov (10)
- Motivačné platové ohodnotenie
- Odmeny
- Vzdelávanie hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme fyzioterapeutov do tímu. Takých, ktorí radi pracujú s deťmi, sú šikovní, empatickí, kreatívni, radi sa vzdelávajú.

Občianske združenie OZ Napreduj vybudovalo v Trenčíne rehabilitačné centrum Napreduj.
Rehabilitačné centrum Napreduj:
- poskytuje rehabilitačnú starostlivosť detským pacientom s neurologickým postihnutím, deťom v rekonvalescencii a predčasne narodeným deťom
- prepája najnovšie poznatky v neurorehabilitácii a senzorickej integrácii s tradičným cvičením na neurofyziologickom podklade
- pokrýva potreby pravidelnej ambulantnej rehabilitácie pre hendikepované deti z mesta a okolia
- ponúka rehabilitačné programy v ambulantnom a intenzívnom režime
- je vybavené podľa štandardov moderných rehabilitačných centier a vyhovuje potrebám invalidných detí
- ponúka individuálny prístup a vytvára terapeutické programy pacientom na mieru
- poskytuje poradenskú a osvetovú činnosť v problematike hendikepovaných detí
- poskytuje tradičnú prácu fyzioterapeutov, regeneračné procedúry a ďalšie služby nadväzujúce na medziodborovú spoluprácu ako je fyziater, ortopéd či protetik
- poskytuje možnosť ubytovania pri absolvovaní intenzívneho rehabilitačného programu
ID: 4059809  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac