Špecialista úseku vzdelávanie a BOZP

OZ KOVO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.04.2024
1 400 EUR/mesiacMesačná odmena až do výšky 19% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie odbornej poradenskej činnosti pre v oblasti BOZP,
- metodická podpora zástupcov zamestnancov v oblasti BOZP a pri riešení pracovných úrazov,
- realizácia vstupných a periodických školení a preškolení v oblasti BOZP v zmysle platnej legislatívy,
- plánovanie, príprava a vykonávanie pravidelnej kontrolnej činnosti dodržiavania ustanovení vzťahujúcich sa na oblasť BOZP
- koordinácia spolupráce s inšpektormi práce a s orgánmi verejného zdravotníctva,
- príprava plánov vzdelávania, organizačné zabezpečenie školení a vzdelávacích aktivít.
- Ponúkaná pracovná pozícia vyžaduje cestovanie.

- 3 dni platené pracovné voľno na regeneráciu nad rámec Zákonníka práce,
- 5 dní platené pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce pre zamestnanca, ktorý vychováva dieťa do 10 rokov,
- príspevok na DDS,
- pružný pracovný čas, možnosť home office,

Profesijný životopis a motivačný list zasielajte na e-mailovú adresu [email protected].
Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,elektrotechnické,technické,stavebné,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, asertívnosť,
Ochota cestovať

Občianske združenie - Odborový zväz KOVO Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4777654  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac